1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Terra Eatery & Cafè me lokacion ne Qendren Tregtare Central Park ne Prishtine,
 
Shpallë Konkurs për Shankist/e dhe Ndihmes/e Kuzhine
 
Kualifikimet dhe kërkesat:
  • Të jetë të gatshme për punë ekipore. 
  • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës.
  • Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim të lartë në punë. 
Çka ofrojmë ne:  
  • Kontrata e Rregullt e Punes
  • Pagesa e Pages Permes Bankes
  • Pagesat e Kontributeve Pensionale 
  • Ambient Profesional dhe Motivues 
Mënyra e Aplikimit: 
Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes email duke derguar CV’ne ne eateryterra@gmail.com ose duke na kontaktuar ne Viber/WhatsApp +38344727816

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 28/04/24 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet