1
PREMIUM

Kamarier (Austri)

Ruaj
Schlafmeile Traunsee
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

  

Mundesi punësimi në Austri në Hoteleri me kontrate pune për 6 muaj me mundësi vazhdeimi 

  Akomodimi mbulohet nga Kompania       

  DETYRAT DHE PERGJEGJESIT

  • PRANIMI I POROSIVE DHE SHËRBIMI I KLIENTËVE ME NJË QASJE MIQËSORE DHE PROFESIONALE
  • SIGURIM I NJË ATMOSFERE TË KËNDSHME DHE TË REHATSHME PËR KLIENTËT 
  • KUJDESET PËR PËRGADITJEN E TAVOLINAVE. 
  • NDIMON NË MBLEDHJEN E POROSIVE DHE SHËRBIMI I USHQIMIT DHE PIJEVE

  KUALIFIIKIMET DHE KRITERET E NEVOJSHME

  • SHKOLLIMI I MESEM GASTRONOMI,
  • NJOHJA SHUMË E MIRË E PUNËS ME KOMPJUTER
  • NJOHJA E GJUHËS ANGLEZE DHE GJERMANE PËRPARSI, 
  • KOMUNIKIM I SHKEQYESHEM DHE AFTÊSI NJÊREZORE 
  • PËRPARSI ME PËRVOJË PUNE NË GASTRONOMI

APLIKIMI DUHET TE BEHET ONLINE DUKE DERGUAR:

CV-NE TUAJ PERMES BUTONIT "APLIKO KETU" OSE E-MAIL TEK: hr@lulzim.at

NE SUBJEKT TE SHENOHET POZITA PER TE CILEN APLIKONI.

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 27/04/24 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Jashtë Vendit
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet