1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Amas Caffe së shpejti hapë pikën e re në shesh Rruga "Qamil Hoxha" 
Jemi në kërkim të këtyre pozitave:
 • Kuzhinier/e
 • Ndihmës/e Kuzhine
 • Shankist/e
 • Ndihmëse Shankiste
 • Kamarier/e
 • Sanitare
Detyrat dhe përgjegjësitë:
 • Të kenë aftësi të mira komunikuese.
 • Të kenë aftësi të mira organizative.
 • Të kenë aftësi të mira të punës në grup.
   
Të interesuarit të dërgojnë CV në email amasloungebar@gmail.com 
ose në numer kontakti 049 148 833 cdo dite prej ores 08:00 - 17:00

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 25/04/24 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet