1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita: Asistent/e i/e shitjes - JYSK Albi Mall, JYSK Prishtina Mall dhe JYSK Prizren.

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.
Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në  JYSK Albi Mall, JYSK Prishtina Mall dhe JYSK Prizren duke dërguar CV-në tuaj në 
hr@jysk-ks.com, të aplikoni përmes butonit "Apliko Këtu" ose plotësoni aplikacionin në dyqanet tona dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet