1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Vende të lira të punës 

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 43 dyqane në territorin e Kosovës me  qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes. 

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që t’i bashkangjiteni familjes tonë në pozitat e lira si më poshtë: 

 1. Menaxher/e i/e Pikës
 2. Asistent/e Menaxher/e i/e Pikës
 3. Përgjegjës/e i/e Ndërrimit
 4. Arkëtar/e 
 5. Sektorist/e
 6. Sektorist/e për Fruta dhe Perime
 7. Kuzhinier/e
 8. Asistent/e Kuzhinier/e
 9. Punëtor/e në Food Service
 10. Kamarier/e
 11. Shitës/e
 12. Pastrues/e

Pozitat janë të hapura për pikat shitëse në Prishtinë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në linkun https://www.meridianexpress.com/jobs/ apo në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com 

Konkursi do të jetë i hapur deri më 26.04.2024.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 26/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet