1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/04/24 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet