1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

The Plug Coffee Shop, po kërkon një kandidat të përshtatshëm për t’ju bashkuar ekipin tonë të vogël dhe të hareshëm në pozitën e Shankistit/tes. The Plug Coffe Shop është një kafe e vogel e stilit free shop. 

Kualifikimet:

  • Të ketë një qëndrim të këndshëm dhe miqësor
  • Aftësi të mira komunikimi dhe aftësi të mira ndërpersonale
  • Përvojë pune në fushën e shërbimit të kafeve dhe pijeve 

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes email adreses ne Kushtrim.i50@gmail.com ose në numrin 048 829 862

 

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 09/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet