Advanced FUE Clinics Kosove

Asistent Menaxhere

	 	 

Advanced FUE Clinic Prishtina kërkon të punësojë një asistent menaxhere e cila duhet të ketë këto cilësi:

1.Të ketë përfunduar studimet e larta

2.Të zotërojë gjuhën angleze 

3.Të ketë njohuritë bazë kompjuterike

4.Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe organizuese.

Personat e interesuar të dërgojnë CV tek adresa e email:

advanced.hairclinics.prishtina@gmail.com

TAGS: Advanced FUE Clinic, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2039
Kategoria Menaxhment
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC