1
PREMIUM

Asistent/e i/e Shitjes

Ruaj
Albi Mall - Gjilan
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/04/24 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet