1
PREMIUM PLUS

Mjeshtër për Prodhim të Dyerve dhe Dritareve nga Alumini dhe Plastika

Ruaj
Bashkimi
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ndërmarrja Zejtare dhe Banesore "Bashkimi" është në kërkim të kandidatëve për plotësimin për poziten:

  • Mjeshtër për prodhim të Dyerve dhe Dritareve nga Alumini dhe Plastika

Kriteret:

  • Kandidati duhet të ketë përvojë pune së paku 1 vit
  • Të posedojë patentë shofer
  • Mosha +18

Orari i punes :
E Hene - E Shtune (08:00 - 17:00) Diele (Pushim)

Mënyra e aplikimit:
Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit 'Apliko Këtu' ose na kontaktoni në numrin: 044 500 510

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Prodhim
Skadon 19/04/24 (8 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet