1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@super-viva.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 17/04/24 (1 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Therandë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet