1

Kamarier/e, Ndihmës Shankist/e

Ruaj
Sophie Caffe & Snacks
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Sophie Caffe hap konkurs për plotësimin e pozitave për:

  • Kamarier/e
  • Ndihmës shankist/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jetë pozitive gjatë orarit të punës.
  • Aftësi të mira organizative.

Lokacioni: Royall Mall 

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit mund të aplikojnë duke u lajmëruar në numrin +383 45 965 543 (Viber ose WhatsApp)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 12/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet