1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Green Salad hap konkurs për plotësimin e pozitave për:

  • Enëlarës/e
  • Shitës/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jetë pozitive gjatë orarit të punës.
  • Aftësi të mira organizative.

Lokacioni: Albi Mall

Orari i punes: 08:00 - 22:00 (dy ndërrime)

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit mund të aplikojnë duke u lajmëruar në numrin +386 49 237 844 (Viber ose WhatsApp)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 12/04/24 (1 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet