1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Hotel Manami, është  një hotel në qendër të kryeqytetit I cili ofron dhoma moderne e të rehatshme dhe një atmosferë shumë të ngrohtë, për të cilin ne po shpallim konkurs per nje 

  • Recepcionist/e

Cfare ofrojmë ne për punetorët tone: 

  • Pagë mbi konkurrentët,
  • Ambient te ngrohtë pune, 
  • Pushim 2 ditë në javë 
  • Mundësi avansimi 
  • Trajnime profesionale, etj! 

Të gjitha të interesuar/i/at, mund të dërgojnë CV-ne e tyre tek emaili (info@manamihotel.com) ose të shkruajne ne Whatsap/Viber ne numrin + 383 49 536 537

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 12/04/24 (1 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet