1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Aurora Group, po kërkon Kuzhinier dhe Ndihmës në Kuzhinë të përfshihen në ekipin tonë të përkushtuar.

  • Kuzhinier
  • Ndihmës në Kuzhinë

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Përgatitja e ushqimeve me kujdes të shtuar dhe me profesionalizëm.
  • Të jenë pozitivë gjatë orarit të punës
  • Të kenë aftësi të shkëlqyera komunikuese
  • Të kenë aftësi të mira të punës në grup

Rroga: Me marrëveshje

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit kontaktues: 045-560-570

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 11/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet