1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SHEMETAL GROUP SH.P.K  shpall konkurs per: 

 • Llamarinë punues
 • Ndihmës – Llamarinë punues

Vendi: Prishtinë

Lloji: Orarë të plotë

E Hene – Premte 08:00 – 17:00

Shtune dhe Dielle - Pushim

Detyrat:

 • Njohja e proceseve te perpunimit te llamarines se holle, si: matja, prerja, lakimi, fallcimi i profileve
 • Njohja e perdorimit te mjeteve te punes si: Lakueses (abkant prese), Gershereve hidraulike, formueses se fallcit
 • Për ndihmës llamarinë punues, pervoja nuk eshte obligative

Kualifikimet dhe aftësitë:

 • Përvojë pune në fushën e llamarinës ose panelit
 • Aftësi fizike dhe gjendje stabile shëndetësore
 • Patentë Shoferi (Kategoria B)

Ju përfitoni:

 • Saktësi në page
 • Kontributet dhe page atraktive permes bankes
 • Pushimet sipas ligjit të Republikës së Kosovës
 • Shujtë ditore

Procesi i Aplikimit:

 • Të gjithë të intersuarit për këtë vend pune qe ofrohet me benefitet dhe mundesitë me të mira në treg, mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në email adresen: info@shemetalgroup.com si dhe duke telefonuar ne numrin e telefonit +383 44 70 30 70.
 • Konkursi mbetet i hapur nga data: 13.03.2024 deri 13.04.2024

Kategoria Ndërtimtari & Patundshmëri
Skadon 11/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet