1
PREMIUM PLUS

Shitës/e për Dhurata të Personalizuara (4)

Ruaj
Zhabari Print
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Zhabari Print SHPK është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të printimit dhe shitjes me pakicë në lëmin e printimit dhe shtypit përkratësisht personalizimit të dhuratave. 
Zhabari Print kërkon të rekrutojë 4 punëtor djem dhe vajza me orar të plotë në pikën tonë në Albi Mall: 

  • Shitës/e për Dhurata të Personalizuara/ Albi Mall
Zhabari Print kërkon të rekrutojë 4 punëtor djem dhe vajza me orar të plotë në pikën tonë në Albi Mall: 
Detyrat dhe përgjegjësitë:
  • Të jetë i gatshëm për punë ekipore.
  • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës.
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese.
  • Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim në punë.

Përfitimet tuaja nga punësimi tek kompania Zhabari Print:

  • Trajtimi i dinjitetshëm dhe trajnimi i vazhdueshëm Avancimi i metodologjisë së punës.
  • Vend pune të sigurtë.
  • Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj.

Të interesuarit të kontaktojnë në emailin tonë zzhabariprint@gmail.com ose në viber +383 49 608 810. Konkursi është i hapur deri më 13.04.2024

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 13/04/24 (Ka skaduar!)
Orari
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet