1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Solid Group është në kërkim të këtyre pozitave:

  • Shitës (2)

Shitës

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Të kontribuoj direkt me punën e tij/saj në rritjen e shitjeve dhe realizimin e targeteve;
  • Të jetë në gjendje që gjithmonë të gjej zgjidhjen e duhur për blerësin apo të ofroj disa zgjidhje alternative;

Lokacioni – Prishtine te rrethi i Lagjes Marigona

Të interesuarit të dërgojnë CV-në në email adresen solidkos@gmail.com ose të na kontaktojnë ne numrin e telefonit +38345549833

Kategoria Menaxhment
Skadon 09/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet