1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Caesar Ink Tattoo hapë konkurs për pozitën:

  • Personel i Shitjeve

Kandidatja duhet të:

  • Të ketë përvojë në shitjes
  • Të flasë gjuhën Turke

Orari: 8 ore pune

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu".

Për më shumë detaje kontaktoni në numrin +38348777681

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet