1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@super-viva.com

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet