1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

hr@migros-group.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 04/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Gjilan, Pejë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet