1
PREMIUM PLUS

Kamarier/e (3), Shankist/e (3), Ndihmës/e në Kuzhinë (2), Arkatare (2)

Ruaj
Bliss Caffe Bar
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Bliss Lavazza me lokacion në Albi Mall hap konkurs për:

  • Kamarier/e (3)
  • Shankist/e (3)
  • Ndihmës/e në kuzhinë (2)
  • Arkatare (2)

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të kenë aftësi të mira të bashkëpunimit.
  • Të kenë aftësi të mira të komunikimit.
  • Të jenë pozitivë gjatë orarit të punës.
Të interesuarit mund të aplikojnë përmes: 
Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit: +383 44 980 622

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 04/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet