1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania Menakon me përvojë shumëvjeqare në fushën e modës është në kërkim të kandidateve profesional dhe shpall konkurs në pozitat në vijim:

  • 10 Rrobaqepëse

Kualifikimet:

  • Duhet të kenë të përfunduar shkollën e mesme,
  • Preferohet të kenë kualifikim apo certifikim në fushë të ngjajshme,
  • Të kenë përvojë pune në fushën e modës,
  • Aftësi të mira organizative dhe aftësi të punës në grup. 
Lusim kandidatet të aplikojnë në:
menakon_7@hotmail.com
 
+38349132343
+38344132343

Kategoria Tekstil, Lëkurë, Industri Veshëmbathjeje
Skadon 01/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet