1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Ne Innovative Solutions kemi hapur programin e praktikes (me pagese), permes te cilit synojm te ju aftesojm dhe te ju pergadisim per tregun e punes. Kandidatet qe perfundojn me sukses kete program 4 muajsh do kene mundesi te vazhdojn punen permes nje kontrate te rregullt pune.

Profilet per te cilat do te pergaditeni:

  • Backend: .NET Core (2 pozita)
  • Mobile: React Native (2 pozita)

Ofrojm ambient te mire punues, kontrate te rregullt pune (perfshire rrogen e 13), hybride, dhe me e rendesishmja ngritje profesionale qe vjen nga angazhimi ne projekte interesante ne tregun Europian (Aerospace & Defence, Fintech, Education, Science, Parental Control, Green Energy, Tailormade ERP etj).

Ndersa kerkojm nga ju:

  • qe te jeni student ose te keni perfunduar studime ne Computer Science/Engineering
  • te keni punuar ndonje projekt ne teknologjit perkatese
  • te jeni te motivuar dhe interesuar per te mesuar gjera te reja

Dergoni CV tuaj permes butonit "Apliko Ketu" ose ne jobs@innosolutions.io, deri me se largu 31 Mars
https://www.facebook.com/innosolutionsbe

Kategoria Teknologji e Informacionit
Skadon 31/03/24 (Ka skaduar!)
Orari Intern
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet