1
PREMIUM

Punëtor në Autolarje

Ruaj
Delfin Auto
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Delfin Auto është përfaqësues zyrtar për Republikën e Kosovës për brendet: Citroën, Fiat, Alfa Romeo dhe Jeep. E themeluar në vitin 2016. Në magjistralen Prishtinë-Ferizaj KM i 7-të.

Pozita e hapur: Punëtor në Autolarje
Përgjegjësitë:

  • Pastrim të automjevete të kompanisë brenda dhe jashtë,
  • Ngasja dhe pozicionimi i duhur i makinave në Showroom,
  • Pastrimi dhe kujdesja për makinat e reja në Showroom.

Eksperienca:

  • Përvojë pune në autolarje

Që të bëheni pjesë e ekipës sonë aplikoni përmes butonit APLIKO, email addresses: info@delfinauto-ks.com
apo na telefononi përmes numrit të telefonit: +383 45 222 969

Kategoria Industria Automobilistike
Skadon 29/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet