1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ne po rritemi,bashkë me ne po rriten edhe mundësitë për punë.

Pozitat e hapura për punë:

 • Menaxher;
 • Agjent i shitjes;
 • Shofer;
 • Depoist;

Kualifikimet e kërkuara:

 • Të ketë të përfunduar shkollën e mesme;
 • Përvojë relevante e punës në fusha te ngjashme;
 • Të ketë aftësi për punë ekipore dhe individiduale;
 • Përkushtim dhe etikë në punë;

Çfarë ofrojmë ne për punëtort tanë:

 • Saktësi ne pagat mujore;
 • Bonuse mujore dhe vjetore;
 • Shujta ditore;
 • Ditë pune: E Hanë - E Premte

Mënyra Aplikimit:

Aplikimi mund të bëhet online përmes butonit 'Apliko Këtu' apo emailit ntpbabija@gmail.com

Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 23/03/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet