1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
SH.P.K.YLLI BEC është kompani me përvojë shumëvjeqare në industrinë e lëngjeve dhe hotelerisë.

Të gjithë të interesuarat që duan të jenë pjesë e stafit tonë, ftohen të aplikojnë për pozitat e hapura:

  • Agjente e Shitjes (Femër) për Prishtinë (4)
  • Agjente e Shitjes (Femër) për Gjakovë (2)
KUALIFIKIMET
  • Patent shofer - kategoria B
  • T'i përshtatet orari i punës
  • Të jetë e gatshme për punë ekipore

HOTEL PASHTRIKU në Gjakovë hap konkurs për

  • Kuzhinier/e (2)
  • Ndihmës/e Kuzhinier/e (2)
  • Kamarier/e (4)
  • Mirëmbajtëse (2)
  • Recepcioniste (2)

 Mënyra e aplikimit:
Cv-ne tuaj mund t'a dergoni përmes butonit 'APLIKO KËTU' apo në email adress ylli_pashtriku@hotmail.com ose të kontaktoni në nr.tel apo Viber

+38343833320

+38349507555

044260960

 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/03/24 (20 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Gjakovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet