1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita: Asistent/e i/e Shitjes te Dyqanit
Lokacioni: Prishtine (Qendra Tregtare - Albi Mall)

Nr tel: +38349 648-100

Kualifikim i nevojshëm:

  • Page konkurruese + bonuse
  • Aftësi komunikuese, iniciative
  • Fleksibil në punë ekipore
  • Njohja e ndonjërës prej gjuhëve të huaja konsiderohet përparesi

Si të aplikoni?

Për të aplikuar, ju lutem të dërgoni CV-në tuaj në email adresen madamecocoks@gmail.com
Afati i konkursit është nga data 13.02.2024 deri më 15.03.2024

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 13/03/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet