1
PREMIUM

Vende të lira pune (Gjakovë)

Ruaj
Taunita
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Taunita, një destinacion i njohur për dashamirët e kuzhinës është në kërkim të personave për të plotësuar poziten për:

  • Pastrim i peshkut dhe ndihmes ne punet e kuzhines

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvoja e punës në këtë profesion është një përparësi
  • Aplikantët duhet të kenë pasion dhe energji për vendin e punës

Aplikimi:

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV-në e tyre në Viber në numrin 043779771 për të shprehur interesin e tyre për këtë pozicion. Ju lutemi të siguroheni që CV-ja juaj të përmbajë informacionin e kontaktit.

Për çdo pyetje shtesë ose informacion shtesë, ju lutemi të na kontaktoni në numrin e mësipërm.

Lokacioni: Gjakovë

Ne presim me padurim të shohim aplikacionet tuaja dhe të punojmë me ju!

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 11/03/24 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet