1
PREMIUM PLUS

Asistent/e i/ e Shitjes

Ruaj
Caesar Ink Tattoo
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Caesar Ink Tattoo  hap konkurs për poziten:

  • Asistent/e i/e Shitjes

Kandidatja duhet të:

  • Të ketë përvojë në shitjes
  • Të flasë gjuhën Turke

Orari: 8 ore pune

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit 'Apliko Këtu'

Për më shumë detaje kontaktoni në numrin +38348777681

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 10/03/24 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet