1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

FLORENTINA VLLASALIU shpallë konkurs pune për pozitat:

 

  • Rrobaqepëse
  • Praktikante (Me njohuri bazike)

Rrobaqepëse

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Qepja e fustanave.
  • Montimi i fustanave.
  • Adaptimi i fustanave për trupin e klientit.

Kriteret:

  • Të ketë eksperience paraprake në këtë fushë.
  • Aftësi në qepje me makinë apo përvojë paraprake.

Praktikante

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jenë të motivuara për punë dhe njohuri të reja.

Kriteret:

  • Të ketë eksperience paraprake në këtë fushë.

Të gjithë të interesuarat mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu", përmes email-it florentinavllasaliu@gmail.com apo përmes numrit kontaktues 044 - 294 - 674

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Tekstil, Lëkurë, Industri Veshëmbathjeje
Skadon 10/03/24 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet