1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

G.P METAL është kompani prodhuese dhe tregtare ka hapur konkurs per:

Pastruese 3x ne jave

 

Lokacioni: Parku i Biznesit, Drenas

Menyra e aplikimit: te gjitha te interesuarat mund te na kontaktojne ne numrin e telefonit: 045 111 104

 

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 09/03/24 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet