1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Linku për aplikim: https://karriera.elkosgroup.com/apply/apply.php

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 15/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Klinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet