1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Dream Caffe hap konkurs për plotësimin e pozitave:

  • Banakiere
  • Shankiste

Kualifikimet dhe kërkesat:

  • Aplikantët duhet të kenë aftësi të shkëlqyera të komunikimit për të ofruar një shërbim të shkëlqyer ndaj klientëve.
  • Përvoja e mëparshme në një ambient të ngjashëm do të ishte një avantazh për aplikantët.
  • Të jenë të gatshme për punë ekipore.

Lokacioni: Qendra tregtare Royal Mall - kati i 2, ngjitur me kendin e lojrave DreamKid

Të interesuarat mund të aplikojnë përmes numrit 044 863 676

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 07/03/24 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet