1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes email-it apliko@elkosgroup.com apo përmes butonit Apliko

 

 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet