1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Financier (Kontabilist) X1 

Detyrat:

  • Te kete njohuri shume te mira kompjuterike, perfshire në sisteme financiare FINABIT
  • Te kete pervoje pune 3vjeqare +
  • Të ketë njohuri më të mira të gjuhës angleze
  • Të ketë aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese
  • Te kete njohuri te mira ne sistemin e ATK-se
  • Regjistrimi i dokumenteve te bankes dhe arkes, dakordimet me bankat
  • Pergatitja dhe interpretimi i raporteve financiare
  • Te jete i pergjegjshem dhe i motivuar per te mesuar gjera te reja
  • Te jete i gatshem te punoj nen presion dhe me orar te zgjatur

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu" ose të lajmrohen në: +383 48 600 002

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Ekonomi, Financë, Kontabilitet
Skadon 06/03/24 (10 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet