N.T.P Lans

Depoist

	 	 

KOMPANIA LANS, është kompani vendore e cila merret me prodhimin dhe tregtinë e materialit për roleta.

Të gjithë te interesuarit që duan të jenë pjesë e kompanisë sonë, ftohen që të aplikojnë për pozitën e hapur të punës:

 1. DEPOIST

  Çka ofron kompania LANS:
 • Ambient profesional dhe motivues
 • Kompensim sipas aftësive dhe rezultateve të arritura 
 • Mundësi të përparimit në karrierë

Kushtet:

 • Të jetë bashkëpunues dhe kolegial
 • Të jenë të motivuar për punë
 • Të jenë të gatshëm për pune ekipore
 • Të jenë të moshës 18-29 vjec.

Detyrat dhe përgjegjsitë:

 • Të inforomojë mbikqyrësin për cdo parregullesi
 • Përgjegjësi për mirëmbajtjen e depos

Të gjithë të interesuarit për pozitat e lartëpermendura mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit +38349563033 nga ora 8:00 deri ne 17:00. 

TAGS: LansPrishtinaKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2063
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC