Lindex

Shitëse

	 	 

SHITËSE

Lindex është një nga rrjetet kryesore të modës në Evropë me mbi 470 dyqane në 17 tregje. Misioni jone është që të ofrojmë modë frymëzuese dhe të përballueshme që përfshinë konceptet e veshjeve për femra,fëmijë, dhe të brendshme për femra.

Ne ju ofrojmë një mjedis frymëzues të punës dhe mundësinë për të qenë pjesë e rrugëtimit tonë në Prizren, me rastin e hapjes së dyqanit të ri.

Jemi në kërkim të kandidatëve për pozitën ‘Shitëse’ për dyqanin tonë të ri në Prizeren - Galeria.

Detyrat kryesore :

 • Kujdesja dhe shërbimi ndaj konsumatorëve.
 • Organizimin e furnizimit nga koha e arritjes në dyqan deri tek shitja.
 • Angazhimi gjatë kampanjave dhe aktiviteteve në dyqan.
 • Krijimi i një atmosfere të këndshme në dyqan.
 • Përpjekja për maksimizim të shitjeve

Aftësitë dhe kualifikimet:

 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese.
 • Pavarësi në punë si dhe prirje për të punuar në mjedis ekipor, me pozitivitet.
 • Diploma e shkollës së mesme.
 • Aftësi në perdorimin e aplikacioneve të Microsoft Office.
 • Përvojë minimum 3 vjeçare në fushen e shitjes.
 • Njohuria e gjuhes angleze është përparësi

Kanditatet që plotësojnë kriteret e mësiperme, luten që të dërgojnë CV dhe foto në e-mail: hr-lindex@interex-ks.com.

Konkursi vlenë vetëm deri me 02.08.2019.

TAGS: LindexPrizrenKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 909
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC