1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Jemi në kërkim të një Motion&Graphic Designer.
Perparesi kan njohësit e programit Adobe After Effects apo programe te ngjashme.

savegroup.ks@gmail.com

 

 

Kategoria Art dhe Kulturë
Skadon 24/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet