Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit

Asistent/e Administrativ/e në Sport

Shpërndaje
Shikime 553
Kategoria Administratë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC