1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs


Semitronix Hotel Prishtina Shpallë  Konkurs për këto Pozita:  Kamarier ,Kuzhinier dhe Ndihmës Kuzhinier  :
   

Semitronix Hotel Prishtina ofron:
 

  • Ambient të përshatshëm pune,
  • Orar fleksibil ,
  • Kushte të mira pune.


Konkursi ka afat prej 25.01.2023-25.02.2024
Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në;

E-mail : info@hotel-semitronix.com
Kontakt +383 49 740 222

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 24/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet