1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

PUNËSIM SEZONAL GJATË SEZONËS SË VERËS NË FINLAND!
POZITAT:

  • KUZHINIER/E (Chef and Cook)
  • KAMARIER/E,  (Waiter / Waitress)

Eksperienca e punës dhe gjuha angleze janë obligative!
APLIKO TANI duke dërguar CV në email globalagencykosova@gmail.com

Personat të cilët janë të intersuar për të marrë më shumë informacione rreth këtij programi si dhe procesit të aplikimit, ju lutem na kontaktoni në  këta numra të telefonit:
Viber/ WhatsApp +383 49 238 047; +38345484017
Ky program i punësimit në Finlandë ofrohet përmes zyrës sonë në bashkëpunim me kompani të Finland-ës.
Te interesuarit të aplikojnë me se largu deri me daten 1 MARS 2024!
Ju mirëpresim! 

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet