1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

X4

Shitës/e - Showroom

Detyrat:

  • Komunikon me klientët dhe ofron zgjidhje për kërkesat e tyre
  • Kujdeset dhe organizon shitjen në dyqan
  • Krijon dhe mbanë raporte profesionale me stafin e kompanisë
  • Shkathtësi të shkëlqyera komunikimi
  • Përvojë pune ( e preferueshme sektori i njejtë)

Të interesuarit aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu" ose të lajmrohen në: +383 48 62 00 77

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 23/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet