1
PREMIUM PLUS

Laborant/e dhe Infermier/e

Ruaj
Biolab Zafi
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Laboratori Biolab Zafi F në Pejë shpall konkurs për këto dy pozita: 

Laborant\e dhe Infermier\e 

Të interesuarit  duhet tē lajmërohen në tel: 044 569 252 ose në e-mail info@biolabzafi.com
Përparësi kanë kandidatët me pervojë pune. 
Behu pjesë e ekipit profesionist dhe më pervojë 30 vjeqare tëk Biolab Zafi. Laboratori Biolab Zafi F në Pejë ju mirepret!

Kategoria Shëndetësi, Medicinë
Skadon 23/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet