1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Brendi i njohur anglez "NEXT", është në kërkim të 4 punëtoreve:

Pozita: Asistente e Shitjes

Lokacioni: Grand Store

Dyqani: NEXT

Qyteti: Prishtinë

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Ofrimi i shërbimit profesional ndaj klientit
  • Organizimi i punës ditore
  • Përgjigja e ankesave, kërkesave të klientëve në mënyre profesionale

Kualifikimet:

  • Përvojë pune si asistente shitjes ose të ngjajshme
  • Të ketë aftësi të mira organizimi, komunikimi dhe sistemimi
  • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës
  • Të ketë saktësi dhe vëmendje në detaje të punës

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne emailin: bestofbritishfashion@gmail.com ose te kontaktojne ne nr: +38349596990.

Afati i aplikimit është deri me datën 21/02.2024

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet