1

Punëtore Prodhimi - 5 (F)

Ruaj
Swiss Food's
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Swiss Group SHPK , me brendin e saj Swiss Foods me seli në Lipjan afër (Prishtina Mall) hap konkurs për;

  • Punëtore Prodhimi 5 ( F )

Kandidatet duhet të plotësojnë këto kushte;

  • Të jenë mbi moshen 18
  • Të jenë të gatshme të punojnë në grup
  • Përparësi kanë aplikantet nga Lipjani dhe Fushë Kosova 

Të interesuarat mund të telefonojnë në numrin 049/777-886

Kategoria Prodhim
Skadon 22/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet