1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Afri Group, po kërkon një Shofer (Kategoria B/C) të përkushtuar dhe të kualifikuar për të bashkëpunuar në ekipin tonë!

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

  • Transportimi i produktëve dhe personelit në mënyrë të sigurt dhe efikase.
  • Ngarkim dhe shkarkim i mallit 

Kualifikimet:

  • Përvojë pune si shofer 
  • Patentë shoferi të vlefshme të kategorisë B/C

Aftësitë dhe Kompetencat:

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi.
  • Përfaqësim i mirë dhe sjellje profesionale ndaj klientëve dhe personelit të kompanisë.

E shtunë dhe e diele pushim 

Si të aplikoni:

Të interesuarit për punë mund të kontaktojnë në email info@afrigroup.co , apo në numrin 049 877 990

Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 21/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet