1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Lisi-G Sh.p.k. në kuadër te zgjerimit të aktiviteteve të saj në shitjen e autopjeseve shpall konkurs për këto vende te lira pune:

  • Pozita: Depoist/e (2)
  • Pozita: Arkatare (1)

Kualifikimet:

  • Të ketë aftësi të mira komunikimi.
  • Të kenë aftësi planifikuese dhe organizim të punës
  • Të gatshëm për pune ekipore

Kandidatët e interesuar mund të dorëzojnë CV-në përmes butonit "Apliko Këtu" ose duke cekur per poziten qe aplikon në email adresen info@lisi-g.com deri më 22.02.2024

Numri I kontaktit +383 44 387 095

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet