1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Autoservis Beda në Dragodan, Prishtinë, po kërkon 3 Automekanikë për ekipin tonë

Detyrat kryesore përfshijnë:

  • Diagnostikimi dhe riparimi i automjeteve.
  • Mirëmbajtja e automjeteve dhe përpjekjet e përgjithshme të rrugëtimit.
  • Përpunimi i detyrave të ndryshme mekanike.

Mënyra e aplikmit:

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin e telefonit: +38349545404

Faleminderit për interesimin tuaj!

 

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet