1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë dhe shumicë në lëminë e artikujve të elektronikës në tregun Kosovar.

AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Për arsyeje të rritjes së kompanisë jemi duke kërkuar kandidat të kualifikuar dhe profesional, për pozitën:

Shitës/e

LOKACIONI: Ulpianë - Prishtinë dhe LOKACIONI: Drenas

Kualifikimet:

  • Preferohet të ketë të përfunduar së paku shkollimin e mesëm;
  • Përvojë pune në shitje ose shërbim ndaj klientëve;
  • Fleksibil dhe i/e shpjetë në zgjidhjen e problemeve;
  • Aftësi të shkelqyeshme komunikuese;
  • Posedimi i patent shoferit (kategoria B) është përparësi.

Ne ofrojmë:

  • Pagë konkurruese;
  • Sigurim shëndetsor;
  • Ambient dinamik të punës me fuqinë e kompanisë lider në tregun kosovar;
  • Mundësi reale të zhvillimit profesional;
  • Njohje të teknologjive sipas trendëve të zhvillimit.

Informata shtesë:

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 16/02/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Drenas
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet